TouchPal PurpleButterfly Theme

Araçlar Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6,6 MB
  • Version 8
  • Dil Türkçe
  • Firma Love Free Themes
TouchPal PurpleButterfly Theme mobil uygulaması sizlere çeşitli temalarda klavyeler sunuyor.

Gerçekçi kelebek temaları ile klavyeniz artık bahar açıyor. TouchPal PurpleButterfly Theme mobil uygulamasını Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek mesajlaşırken kullanacağınız klavyeniz bahar açıyor. Akıllı cep telefonlarınız artık çok daha akıllı bir hal alıyor. Mesajlaşırken akıllı tamamlama özelliği sayesinde daha hızlı mesajlaşabilirsiniz.

Bu renkli uygulama ile birbirinden farklı temalar arasından seçim yapabilirsiniz. Mobil cihazınızın klasik temasından sıkıldıysanız TouchPal PurpleButterfly Theme uygulamasında bulunan özel grafiksel temalar ile daha renkli bir sayfa elde edeceksiniz. Uygulamamız sizlere bir çok tema sunuyor. 

Eğlenceli emojiler ile mesajlarınızı daha da eğlenceli hal getirebilirsiniz. Özel seçenekleri doğrultusunda TouchPal PurpleButterfly Theme mobil uygulamasında klavyeniz daha renkli gözükecektir. Bunun için bir çok tema indirmek yerine tek bir uygulama ile birbirinden farklı temayı elde edebilirsiniz. 

Mesajlaşırken renkli bir sayfa üzerinde yer almak isterseniz bu eğlenceli klavye uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulamanız içerisinde sizlere bir çok seçenek ve eğlenceli içerik sunuluyor. Yeni emojiler ile mesajlaşmak çok daha keyifli bir hal alıyor. 

TouchPal PurpleButterfly Theme indir